<<zpět

fest_1600x900ms fotogalerie-alca_270x140 editace_270x250 izolace_1600x900ms

Velký web za málo peněz

 Co získáte, když si objednáte Elišku? Stručně řečeno – za málo peněz hodně muziky. Budete mít plnohodnotný web neomezeného rozsahu s individuálně navrženou grafikou (žádnou jednotnou šablonu) a propracovaným redakčním systémem, který Vám umožní dělat hotová kouzla bez pomoci placeného správce webových stránek. Jelikož máme i spoustu jiných marketingových aktivit, v případě Vašeho zájmu Vám pomůžeme také s dalšími nástroji efektivní propagace společnosti, produktů či přímo nového webu.

Jste neomezeným pánem svého webu

Chcete mít na svém webu stránku, na které bude text doplněný o obrázky, tabulky, odkazy,...? Potřebujete mít na stránkách dokumenty ke stažení? Nebo chcete na webu mít fotogalerii i o více tematických sekcích? Redakční systém Eliška má mnoho funkcí, které velmi jednoduše ovládáte pomocí editoru připomínajícího klasický Word. Velmi jednoduše se tak stáváte pány nad Vaším webem, který má nejen profesionální vzhled, ale je i profesionálně naprogramován, takže splňuje veškeré standardy a základní principy SEO (optimalizace pro vyhledávače). Velmi dobře si tedy rozumí i s vyhledávači (např. Seznam a Google).

Profesionální web sloužící individuálním potřebám

Eliška je profesionální web libovolného rozsahu za málo peněz. Prostředky, které v této variantě dostáváte k dispozici, Vám umožní udělat vše, co potřebujete pro přivedení a udržení návštěvníků = potenciálních zákazníků. Nejste nijak omezeni velikostí webu, grafika je navržena přesně podle Vašich potřeb a redakční systém Vám umožňuje docílit profesionálního vzhledu vkládaného obsahu. Je tedy možné říci, že v této variantě máte vše, co je potřeba u většiny moderních webových prezentací. Nicméně pokud budete mít nějaké přání, které nelze vyřešit v rámci této základní nabídky, pak pro Vás máme připraveno velké množství doplňkových modulů a služeb, které si můžete přiobjednat.

 

Co vše základní balíček Eliška zahrnuje: