<<zpět

aktuality_270x250 chb

Tipy - kouzla s obsahem za pár korun

Novinky

Chcete ukázat, že vaše firma žije a má spoustu aktivit. Tak právě to vám umožní modul novinky. Budete moci jednoduše vkládat aktuality, které se budou chronologicky řadit, přidávat k nim obrázky, které se automaticky zmenší tak, aby hezky ladily s celkovým dojmem webu. Prvních několik aktualit bude zveřejněno přímo na hlavní straně webu. Starší aktuality jsou přístupné v archivu. Samozřejmě aktuality, které již nechcete můžete vymazat.

Redakce (pozn. využití modulu novinky několikrát vedle sebe)

Tento modul vám umožní udělat z vašeho webu menší redakční portál. Můžete mít několik rubrik (každou na jiné téma) a do každé z nich vkládat články. Upoutávka na nový článek se automaticky zobrazí na hlavní stránce (nebo kdekoliv jinde, kde si budete přát) a může být doplněna obrázkem. Můžete tak svým čtenářům poskytovat spoustu informací z různých oborů, které souvisejí s vaší činností. Tím vašim potenciálním zákazníkům nejen ukážete vaši odbornost a zvýšíte šance, že si daný produkt, nebo službu koupí právě u vás, ale také zároveň zvýšíte hodnotu webu pro vyhledávače google a seznam (tzv. SEO) a budete vyjíždět výše ve výsledcích vyhledávání. To se samozřejmě pozitivně projeví v počtu návštěvníků vašich stránek. Velkou výhodou také je, že můžete mít více rubrik na více témat a tedy můžete svou atraktivitu u vyhledávačů zvyšovat na více rozdílných témat najednou.
Pokud nemáte čas na to psát články, ale víte jak vysokou hodnotu pro návštěvnost vašeho webu má originální obsah, pak pro vás mohou články psát naše zkušené redaktorky.