O Elišce

 

Jde o unikátní redakční systém kombinující vlastnosti klasických open-source RS a uzavřených administračních systémů konkurenčních společností.

Výsledkem je jednoduchý a přehledný administrační systém, který neustále aktualizujeme. Zároveň jsme schopni upravovat kteroukoli část webu, e-shopu či jiné webové aplikace zcela nezávisle.

http://www.youtube.com/embed/g_jC7J5B-Z0?autoplay=1&vq=hd720

Garance a spolehlivost
Jsme na trhu téměř 30 let, s námi se nespálíte.

Web není jen vizitka, ale marketingový nástroj
Neuděláme vám "jen" web, využijeme naše bohaté zkušenosti a poradíme Vám, jak na něj přivést návštěvníky.

Lidský přístup
Nebojte se, nevychrlíme na Vás spoustu neznámých pojmů. Všechno s Vámi probereme lidskou řečí a společně najdeme optimální řešení.


Technické vlastnosti systému

ico_design Grafický návrh na míru

Systém Eliška je uzpůsoben k tomu, abychom byli schopni vytvořit libovolný design bez jakéhokoli omezení. Při návrhu grafiky webu se proto nemusíme omezovat žádnými požadavky daných aplikací - vytvořit lze zkrátka cokoli.

 

 

 

ico_1 Aktualizace systému

Náš systém je kombinací společného jádra systému, které neustále aktualizujeme, a individuálního přístupu po všech stránkách. Některé aktualizace tedy provádíme automaticky všem klientům, jiné až po jejich schválení. Stojíme si ale vždy za tím, aby všechny naše weby "šly s dobou" a bylo možné je neustále rozšiřovat a vylepšovat. 

ico_responsive Responzivní design

Stále více uživatelů přistupuje na internet přes své mobily či tablety. Správně naoptimalizovaný web pro tyto zařízení poznáte tak že ať už měníte šířku okna jakkoli, obsah se vždy ideálně přizpůsobí. Můžete vyzkoušet klidně hned :)

ico_handle Intuitivní administrační prostředí

Budete překvapeni, jak je to jednoduché. Stačí se jednou přihlásit, systém si vás už i pro příště zapamatuje a ihned se vám otevře kompletní struktura webu. Přesvědčte se o to a nahlédnětete do ukázek.

ico_3 Integrované hlídání SEO

Ať už jste odborník či laik, náš systém si vždy pohlídá, aby byly všechny potřebné informace pro vyhledávače vyplněny, web byl validní a vy jste zkrátka nemohli udělat chybu. Budete mít jistotu, že z textů a funkcí, které na webu máte, vyždímáte vždy maximum.

Samozřejmě víme, že SEO není jen o vytvoření nového webu, ale také o jeho aktualizacích, připisování obsahu, a další správy. Na tom všem s Vámi budeme ochotně spolupracovat.

ico_eshop Eshop pro malé i ty nejnáročnější

Eshop Vám dokážeme postavit na míru. A to od základní šablonové verze, kterou můžete spustit téměř ihned, až po ty nejpokročilejší sofistikované eshopy s napojením na skladové systémy, exporty, fakturační systém a další funkce na míru. Ty naši programátoři neustále inovují dle potřeb našich zákazníků.

Administrace redakčního systému Eliška umožňuje řadu hromadných úprav, díky kterým velmi intuitivně spravujete celé kategorie či sekce produktů. Produkty mezi sebou můžete několika způsoby propojit (doporučené, podobné produkty, příslušenství...).

Služby

ico_suggestions Konzultace, návrhy

Naše asistenční služby zajištují hlavně kolegové z Evropské databanky a.s. se zastoupením po celé ČR. Jsou školení pro práci s webem, jejich navržením, naplněním a správou. Náš marketingový konzultant s Vámi proto bude v kontaktu po celou dobu existence webu.

ico_creative Kreativní design

Kromě realizace webů a aplikací se svými klienty také často rozebíráme celou firemní identitu. V rámci tvorby webu proto můžeme navrhnout i například logo, vizitky, polep na auto a vyřešit za vás další designové souvislosti.

ico_2 Správa a technická podpora webu

Naši IT mají funkčnost všech webů plně pod kontrolou a sebemenší výpadky ihned řeší. Pokud se stane, že něco například špatně uložíte, můžete se na nás obrátit a nechat si načíst data ze zálohy. Tu ukládáme pro jistotu každý den na dobu 3 měsíců.

Pokud si my sami všimneme drobných nedokonalostí na vašem webu, po dohodě s vámi je ihned řešíme.

ico_pen Psaní textů, optimailzace

V případě nedostatku textů na vašem webu nastupuje na scénu tým našich redaktorek. Těm klidně vlastními slovy popíšete svou představu o publikovaném obsahu a máte po starostech.

Jak známo, kvalitní a čtivé texty značně pomáhají vyhledatelnosti webu na internetu, proto psaní textu často řešíme zároveň s realizací samotných webových stránek.

ico_analytics Následná marketingová výpomoc

Kromě nasazení Google Analytics a nastavení ideálních SEO podmínek vám pomůžeme třeba také s PPC kampaněmi, sociálními sítěmi, zpětnými odkazy a obecně čímkoli, co by mohlo prezentaci vaší firmy pomoci.

Developed by:

LOGO-EDB

Evropská databanka a.s.

Evropská databanka a.s.(EDB) zpracovává a prezentuje informace o českých firmách v ČR i zahraničí. Svým klientům poskytuje kromě obsahově i…

Technologie

t_php

PHP je nejrozšířenějším skriptovacím jazykem pro web. Oblíbený je především díky jednoduchosti použití a bohaté zásobě funkcí. Používá se v kombinaci s dalšími nejrozšířenějšími open-source nástroji, a to operačním systémem Linux, databázovým systémem MySQL a webovým serverem Apache.

t_jquery

jQuery je javascriptová knihovna s širokou podporou prohlížečů, která klade důraz na interakci mezi JavaScriptem a HTML. jQuery je svobodný a otevřený software pod licencí MIT.

t_mysql

Pro svou snadnou implementovatelnost, výkon a volnost licence, má MySQL vysoký podíl na v současné době používaných databázích. MySQL bylo od počátku optimalizováno především na rychlost.

tiny

TinyMCE je nepoužívanější online wysiwyg editor, ve kterém můžete prostřednictvím administrace jednoduchým způsobem editovat obsah vašich www stránek. Ovládání je podobně jednoduché jako ve Wordu.

t_ci

CodeIgniter je PHP framework založený na jednoduchosti a elegantním řešení nejdůležitějších funkcí pro fungování webu. Tato nadstavba programovacího jazyka PHP, databázového systému či e-mailingu je navíc neustále aktualizována.

git

Verzovací systém GIT našim programátorům umožňuje nezávisle na sobě pracovat na jednom uceleném systému. Tento moderní systém umožňuje vytvářet i několik testovacích verzí, vracet se v čase nebo hlídá proces publikace změn na ostrý provoz.